Elektronik Kart Dizgi Çözümlerimiz

Elektronik Kart Dizgi Üretim Süreci

Elektronik Kart Dizgisi Üretim Süreci: Yüzey Montaj Teknolojisinin kısaltması yani kısaca SMT, yüzeye montaj işlemi ve teknolojisidir. Elektronik montaj teknolojisi olan SMT 1960’lı yıllarda ortaya çıkmıştır. Başlangıç itibariyle Amerika Birleşik Devletlerinde, IBM tarafından geliştirildi ve 1980’lerin sonlarında daha da gelişti. Bu teknoloji ile dirençler, kapasitörler, transistörler ve entegre devreler gibi elektronik bileşenler baskılı devre kartlarına monte edilir. Elektrik kuplajını oluşturmak için lehimlenir. Bu işlemlerde kullanılan devre bileşenlerine SMD (yüzeye monte cihazlar) ismi verilir. Elektronik Kart Dizgisi ve açık delik teknolojisi arasındaki en büyük fark, SMT’nin bileşen pimleri için karşılık gelen deliklerin ayrılmasını gerektirmemesidir. Bu sebeple SMD boyutları, açık delik teknolojisinde kullanılan bileşenlerin ebatlarından çok daha küçüktür. Elektronik ürünlerin ebatlarını büyük ölçüde azaltmak, hafif ve ince ürünler oluşturmak için kullanılan bu SMT teknolojisi Elektronik Kart Dizgisi üretim süreci olarak tanımlanır.

Bir PCB ihtiyacınız varsa, profesyonel bir PCB Dizgi şirketi olan AGS Elektronik’e gelin. Sunduğumuz yüksek kaliteli baskılı devre kartı dizgisi hizmetlerinden bazılarının bulunduğu bu listeye göz atın:

• Tek Noktada İmalat ve Dizgi : Anahtar teslim baştan sona bir çözüm tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

• Çoklu PCB Dizgi Hizmetleri: SMT, THT, Karışık Montaj, Paket üzeri paket (POP), Rijit PCB’ler, Flex PCB’ler..

• Esnek Hacimli Dizgi Alternatifleri: Prototipler, düşük hacimli, yüksek hacimli olmak üzere tümünü yapıyoruz.

• Parça Tedarik: Her zaman gerçek, kaliteli parçalar elde edebilmeniz için, yetkili elektronik bileşen üreticileri ve distribütörleri ile yılların deneyimine ve istikrarlı ilişkilerimize sahibiz. Tüm parçalar kullanımdan önce yüzde 100 kalite kontrolünden geçer.

• Kapsamlı Kalite Güvencesi: Görsel denetimden AOI ve X-ray denetimine kadar kalite kontrolünü çok ciddiye alıyor ve işlevsellik ve kalite için her şeyi titizlikle test ediyoruz.

• Yüksek Verimlilik, Düşük Maliyet: Valor DFM/DFA kontrolümüz ve uzman profesyonel tasarım desteğimiz gibi ek ücretsiz hizmetlerimizin değerini takdir edeceksiniz.

• Profesyonel Mühendislik Ekibi: Son derece nitelikliyiz ve projenizin başarısına adanmış durumdayız, optimize edilmiş tasarımlarla başlamanıza olanak tanıyor ve size proje teslim tarihlerini karşılamanız için daha iyi bir şans veriyoruz.

AGS Elektronik’ten Esnek Hacimli PCB Dizgi Hizmeti

Elektronik PCB dizgi hizmetlerimiz, ortalama bir Elektronik Kart Dizgisi şirketinin yapabileceklerinin ötesine geçer. Ürün geliştirmenizin farklı aşamaları için çok çeşitli esnek devre kartı montaj hizmetleri sunuyoruz:

• Prototip PCB Dizgi : Büyük bir sipariş oluşturmadan önce PCB tasarımınızın ne kadar iyi çalıştığını görün. Kaliteli prototip PCB dizgimiz, hızlı bir prototip sunmamızı sağlar, böylece tasarımınızdaki olası zorlukları hızlı bir şekilde belirleyebilir ve nihai panolarınızın kalitesini optimize edebilirsiniz.

• Düşük Hacimli, Yüksek Karışımlı PCB Dizgi : Özel uygulamalar için bir dizi farklı karta ihtiyacınız varsa, AGS Elektronik sizin şirketinizdir.

• Yüksek Hacimli PCB Dizgi : Büyük PCB montaj siparişlerini vermede, küçük siparişleri teslim etme konusunda eşit derecede yetenekliyiz.

• Konsinye ve Kısmi PCB Dizgi : Konsinye PCB montaj hizmetlerimiz IPC Sınıf 3 standartlarını karşılar, ISO 9001:2008 sertifikalıdır ve RoHS uyumludur.

• Tam Anahtar Teslim PCB Dizgi : Ayrıca ISO 9001:2008 sertifikalı ve RoHS uyumlu, anahtar teslimi PCB montajımız tüm projenizi baştan sona halletmemize izin verir. Böylece adım atabilir ve bitmiş üründen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

SMD’den delikli ve karma montaj projelerine kadar, yeniden sipariş ettiğinizde minimum maliyet gereksinimleri veya ek takım ücretleri olmadan, panolarınızın kalitesini doğrulamak için ücretsiz işlev testleri dahil her şeyi kusunsuz olarak yapıyoruz. Detaylı Elektronik Kart Dizgisi yeteneklerimiz tabloda listelenmiştir.

SMT Dizgi