SMD dizgi, THT dizgi ve birçok alanda hızlı, uygun ve kaliteli çözümler sunmak sektörde büyüyerek ekipman ve personel sayımızı artırarak müşterilerimiz için en kaliteli ürünler üretebilmek. SMD Dizgi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcimizi arayın.

Uluslararası platformda tanınan, yenilikçi çözümler geliştiren, en yüksek kalitede ve müşterilerimize en iyi çözümler sunabilen güven ve beklentilerin karşılanması doğrultusunda Elektronik Kart Dizgisi, SMD Dizgi ve PCB Dizgi konularında çözümler sunabilmek.

Kalite Hedeflerimiz

  • Hattımızda üretim kapasitemizi yukarıya çekerek daha hızlı çözümler sunmak,
  • Kaliteli üretim yapabilmek için gerekli tüm cihazlara sahip olmak
  • Ürünleri ESD korumalı ortamımızda el değmeden üretimlerini yapabilmek,
  • Personel sayımızı artırarak kaliteden taviz vermemek.
  • SMD dizgi ve THT dizgi hizmetimizden tüm müşterilerimizin rekabetçi fiyatlarla en iyi çözümler bulmasını sağlamak.

SMD ve SMT Arasındaki Fark Nedir?

SMT’nin THT’ye göre birçok avantajı vardır. Avantajlardan bazıları aşağıda tartışılmaktadır:

Bu yazmızda SMD Dizgi hakkında en yeni ve en güncel teknolojik bilgileri sizlere sunuyoruz. SMD ve SMT kısaltmaları ile gerçekte ne anlama geldikleri arasındaki fark, SMD LED’leri veya sadece yüzeye montaj anlamına gelen her neyse duymuş olabilirsiniz, iki kısaltmamız var. Bunlardan biri yüzey montaj teknolojisi anlamına gelen SMT’dir. SMT, bileşenleri PCB yüzeyinin üstüne monte edebileceğinize dair bir fikirdir. PCB, baskılı devre kartıdır ve bunun için bir açıklayıcımız var, aslında zaten bir tahtanın arkasında nasıl köpük bant olduğunu görüyorsunuz, ancak görmediğiniz şey, bununla karşılaştırıldığında herhangi bir bileşen veya herhangi bir küçük bileşen ayağının yapıştığı. diğeri aşağıda verilen resimde gösterilmiştir.

PCB Dizgi

Bu delikten geçme teknolojisidir, orijinal PCB’de delikler vardır ve bileşenleri yapıştırdık ve bir havya ile lehimledik, aksine, bu devredeki yüzeye montaj teknolojisi, her şey yüzeye monte edilmiştir, bu nedenle SMT, yüzeye monte teknoloji anlamına gelir ve SMD, yüzeye montaj cihazları anlamına gelir, bu nedenle LED’ler, transistörler, dirençler ve benzeri şeyler gibi şeyler, LED’in yüzeyinin üzerine oturan ve bir havya ile lehimlemek ve yapıştırmak yerine paketler halinde gelir. tahta yerine üstüne lehimleyin. SMD dizgi ile ilgili merak ettiklerinizi lütfen bize sorun.

Dizgi Hattımız

 

  • Samsung SMP300 Full Otomatik Lehimleme Makinesi
  • Samsung CP45 Neo Pick and Place Makinesi
  • Rewlov Oven 6 Zone Fırın
  • Saki 2D AOI Makinesi
  • Stallion TT-PLC Dalga Lehim Makinesi
smd dizgi hattı

Elektronik Kart Üretimi

 

Elektronik kartlarınızın en uygun fiyat ve kaliteyi ön planda tutarak üretim sürecinde yardımcı oluyoruz. Elektronik Kart Dizgisi, SMD Dizgi ve PCB Dizgi konularında çözüm üretiyoruz. Ayrıca projeleriniz için tasarımlarınızı yaparak size anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Elektronik Komponent Tedariği

 

THT dizgi ve SMD dizgi yanı sıra uzak doğudan düzenli yüklemeler orginize ederek, ithalat sürecinize destek olarak elektronik komponent tedariği yapıyoruz.