AGS Elektronik

Temiz Enerji Nedir?

2000’li yıllarda başlayan KGK alanındaki faaliyetlerimize bir yenisini ekleyerek SMD , THT dizgi yapmaya başladık. Firmamız hızlı termin süreleri ve rekabetçi fiyat politikasıyla size çözümler sunuyor. Projelerinizde size tüm konularda çözümler sunabilmek için Elektronik kart dizgisi , tasarım ve projelerinizin sürecini üstleniyoruz.

PCB Dizgi Nedir?

PCB dizgisi veya SMD dizgi , elektronik modüllerin montajında en yaygın kullanılan yöntemdir, bu da maliyeti düşürür ve nihai ürünün yüksek kalitesini garanti eder. Yüzey montaj teknolojisi veya PCB Dizgi , bileşenlerin doğrudan baskılı devre kartlarının veya PCB’lerin yüzeyine monte edildiği veya yerleştirildiği ve PCB’ye lehimlenen elektrikli cihaza yüzey montaj cihazı veya PCB Dizgi adı verilen elektrik devreleri üretme yöntemidir. Kesinlikle SMT kullanarak üretim süreci hızlanır, ancak bileşenlerin minyatürleştirilmesi ve kartonların daha yoğun paketlenmesi nedeniyle kusur riski de artar.

Neler Yapıyoruz?

PCB Tasarımı

Projenin tasarım sürecinde size destek olarak bu alanda sizi büyük bir yükten kurtarıyoruz.

PCB Üretimi

Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı ve yurtiçi PCB üreticileri ile kaliteden ödün vermeden PCB’lerinizi üretiyoruz.

Elektronik Komponent Tedariği

PCB’lerinizin üretim sürecinde elektronik komponentlerinizi en uygun bedellerle, gerek uzak doğuda çalıştığımız firmalar gerek yurtiçi iş ortaklarımız sayesinde tedarik ederek büyük bir fiyat avantajı sağlıyoruz.

THT Dizgi

Üretilen kartlarınızın dip malzemelerinin dizgisini dalga lehim makinemiz ve konusunda uzman iş gücümüz ile profesyonel çözümler sunuyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ

ISO-9001-2-2015

ISO 9001

ISO-10002-2-2018

ISO 10002

ISO-14001-2015

ISO 14001

ISO-45001-2-2018

ISO 45001

HYB

HYB

İŞ DENEYİMİ

electronics

Komponent Tedarik

led

Smd Led Satış

pcb design

Pcb Tasarım

solderingiron

Tht Dizgi

pcb

Smd Dizgi